Ювіляра Кравчука вітають із 85-літтям у Національній опері

У ці хвилини в Національній опері України поздоровляють першого президента України – Леоніда Кравчука. Йому виповнилося 85 років, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гостей у залі назбиралося кілька сотень – це переважно колишні та нинішні політики. Ювіляр прибув одним з останніх, а сів разом із патріархом Філаретом та колегами Ющенком та Кучмою. В одному ряді з ним сів також і чинний президент Петро Порошенко, але ненадовго – щойно поважні гості розмістилися, в залі загасили світло і покликали президентів першого і теперішнього на сцену.


ВідеоУ Національній опері України привітали з ювілеєм Леоніда Кравчука

Йому виповнилося 85 років. Гостей у залі назбиралося кілька сотень. Переважно політики, колишні і нинішні. Ювіляр прибув одним з останніх. 

У Національній опері України привітали з ювілеєм Леоніда Кравчука

Із неї Кравчуку дякували насамперед за його роль у становленні незалежності України. Сам ювіляр особливу подяку передав воїнам, котрі захищають від війни мир у столиці та інших регіонах.

Як повідомлялося, день народження Кравчук відсвяткував вечором у сімейному колі, а перед тим презентував свою книгу під назвою “Перший про владу”. Ті, хто вже прочитав книгу, кажуть, що перший президент писав дуже відверто, а про деяких політиків навіть гостро. Сам Леонід Макарович підтвердив, що в книзі нікого не тримає “у теплій ванні”, бо прагнув об’єктивності, тому критичний і до себе, і до інших.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>