Юрій Продан заявив, що Україна не збирається вести …

Юрій Продан заявив, що Україна не збирається вести …


Українська влада не збирається вести переговори з представниками терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР» з приводу поставок вугілля.

Про це в середу, 5 листопада, журналістам у Києві повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Юрій Продан.

«Ми не ведемо ніяких переговорів з так званими республіками. На який компроміс можна розраховувати, якщо немає з ким домовлятися? Вони заявили, що готові, і що далі? Ми не можемо домовлятися з тими, хто ніяких зобов’язань не несе», – наголосив Продан.

Він також підкреслив, що Україна не буде фінансувати «жодні терористичні організації», і зазначив, що це категорична позиція.

Продан також розповів, що Міністерство енергетики розглядає можливість закупівлі вугілля на підприємствах, які перебувають у власності держави, і тільки в тому випадку, якщо «бандити не будуть блокувати цей процес».

Таким чином, Продан спростував слова свого заступника Юрія Зюкова, який 3 листопада заявив, що український уряд веде переговори про закупівлі вугілля з бойовиками. За його словами, на даний момент на території, яку вони контролюють, знаходиться близько 2 мільйнів тонн вже видобутого вугілля, з них 1,5 млн – дефіцитного антрацитного.

Нагадаємо, що через дефіциту Україна почала купувати вугілля у ПАР. Перша партія південноафриканського енергетичного вугілля (75 тисяч тонн) прибула в Україну в кінці жовтня (детальніше).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>