Якщо нас посадять, це буде ненадовго – полонений ГРУшник …

Затримані спецназівці з РФ зустрілися з російським консулом.


Александров ГРУ

<!–  ,  ,    ,     –>

Полонений сержант ГРУ РФ Олександр Александров заявив, що російський консул повідомив про ведення переговорів щодо обміну полоненими.

“З приводу обміну [сказав], що ведуться переговори. І поки ми перебуваємо під слідством, ні про яке обміні мови йти не може. Сказав, щоб ми не переживали, Росія про нас не забула. Що Росія буде допомагати нам, і навіть якщо нас посадять, це буде ненадовго”, – сказав Александров в інтерв’ю “Новій газеті”.

За його словами, Україна дбає про своїх солдатів, у той час як уряд Росії від власних військовослужбовців відмовляється.

“Хоча дивишся на них (українських військових – прим. ред.), вони повертаються як герої, гідно повертаються. Батьківщина від них не відмовляється, навіть від тих, хто побував у полоні. Піклуються про них, намагаються повернути. А у нас так цікаво виходить… А держава просто не зовсім гарно поводиться, [коли] відмовляється”, – говорить сержант ГРУ.

Раніше повідомлялося, що Олександр Александров погодився допомагати слідству, і не буде оскаржувати рішення суду про його арешт.


За матеріалами:

Новая Газета


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>