Якщо США виділять Україні летальну зброю, союзники …

У разі ухвалення президентом США рішення забезпечити Україну оборонною зброєю, інші союзні країни наслідують цей приклад й розпочнуть свої поставки.

Про це заявив колишній помічник міністра оборони США з питань України, Росії та Євразії Майк Карпентер, – пише Укрінформ.

“Ті, хто виступає проти надання Україні оборонної зброї, використовують одні й ті самі аргументи”, – зауважив Карпентер, який зараз обіймає посаду старшого директора в Центрі Байдена з питань дипломатії та глобальної взаємодії Університету Пенсильванії.

“Якщо Сполучені Штати нададуть оборонну зброю для України, я не маю жодних сумнівів, що багато наших союзників наслідують цей приклад”, – підкреслив колишній представник Пентагону. Серед аргументів тих, хто виступає проти надання зброї – це залякування, що надання Україні зброї спровокує Росію.

 

“Обороняти свій суверенітет не є провокацією. Навпаки, Кремль спонукатиме більше слабкість та відсутність рішучості”, – наголосив фахівець.

Він також зауважив, що експертне товариство США рекомендувало і уряду, і Конгресу Сполучених Штатів посилити підтримку України в плані безпеки та надати їй оборонне озброєння для відстоювання власного суверенітету.

Нагадаємо, раніше до Києва прибув міністр оборони США Джеймс Меттіс, він мав обговорити з українською владою, зокрема, надання летальної зброї. У Держдепі наголошують, що рішення ще не ухвалене.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>