Які товари на Львівщині найдешевші, а за що доведеться … – Новини Львова – 032.ua

Які товари на Львівщині найдешевші, а за що доведеться … – Новини Львова – 032.ua

На львівському ринку найнижчі ціни на картоплю та буряк.

За даними моніторингу Львівська область посідає перше місце за цінами на картоплю та буряк.За цінами на масло вершкове та сир м’який область на 3 місці, на капусту та цибулю – на 4 місці серед регіонів України. Про це повідомили у департаменті економічного розвитку, торгівлі та промисловості ЛОДА.

На Львівщині нижчими за середні по Україні були ціни на 16 із 25-ти товарів, що входять у моніторинг. Наприклад, хліб з борошна 1-го ґатунку (10-те місце по Україні), хліб житній, житньо-пшеничний (11-те місце), крупу гречану (11-те місце), рис (10-те місце), масло вершкове жирністю 72-73% (3-тє місце), сир м’який жирністю 9% (3-тє місце), яловичина (12-те місце), птиця (тушки курячі) (6-те місце), сало (14-те місце), олія соняшникова (6-те місце), цукор (10-те місце),  картопля та буряк (1 місце), капуста та цибуля (4-те місце), морква (9-те місце).

Вищими за середні по Україні були ціни на 9 товарів. Борошно пшеничне вищого ґатунку (22-ге місце), макаронні вироби (17-те місце), молоко жирністю 2,5% (24-те місце), сметану (25-те місце), свинину (18-те місце), ковбасу варену І ґатунку (24-те місце), яйце куряче (21-ше місце), бензин марки А-95 та дизпальне (22-ге місце).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>