Як Білий дім відреагував на слова Путіна про виведення військ РФ з Сирії

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+

США не планують поки виводити свої війська з Сирії, незважаючи на рішення президента РФ Володимира Путіна про початок виведення російського контингенту, заявила прес-секретар Білого дому Сара Сандерс, передає Ukr.Media.

В ході брифінгу в Білому домі в понеділок офіційного представника запитали, чому США все ще повинні боротися з терористами в Сирії на землі, тоді як у Росії заявили про виведення російських військ. С. Сандерс відповіла, що “США продовжать просуватися вперед і стежити за тим, що роблять все можливе, щоб перемогти “ІДІЛ” на всіх фронтах і, звичайно ж, щоб захистити життя американців”.

“До тих пір, поки хто-небудь із членів “ІДІЛ” не покине (Сирії – ред.), ми хочемо продовжувати просуватися вперед і стежити за тим, щоб воно (терористична організація – ред.) не тільки викоренилось, але і щоб вони (бойовики “ІДІЛ” – ред.) незабаром не розвернулися і не повернулися (в Сирію – ред.)”, – підкреслила вона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>