Як в Україні зростає економіка: інфографіка по областях

В Україні у 2017 році темпи зростання валового регіонального продукту в порівняльних цінах перевищили показники 2013 року у 8 областях і Києві.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив економіст, керуючий приватним інвестиційним фондом на фондовому ринку США Володимир Компанієць, зазначивши, що подібні дані публікуються вперше.

“Валовий регіональний продукт 8 областей і Києва у 2017 році вже перевищив показники 2013 року. І це в порівнянних цінах. За час окупації Донецька область втратила в обсягах 62% виробленої продукції/наданих послуг, Луганська область втратила 70%” – розповів він.

Так, найбільші темпи зростання ВРП у 2017-му в порівняльних цінах до 2013 року продемонстрували Житомирська (109,8%), Вінницька (109,47%), Волинська (107,69%) та Хмельницька області (107,64%) .

“У таблиці можна чітко побачити ефект блокади на початку 2017 року і як він вплинув на показники ВРП Донецької і Луганської областей”, – зазначив Компанієць.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна показала колосальне зростання ВВП.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>