Як Дейдей прокоментував своє поранення під Авдіївкою

Нардеп Євген Дейдей, який був госпіталізований після візиту в зону АТО, заявив, що отримав легке поранення, передає Ukr.Media. Про це він повідомив 15 липня на своїй сторінці в Facebook.

“Я не хочу давати коментарів, не хочу комусь щось доводити, не хочу брати участь в цирку, який влаштували з того, що сталося. Не прошу мене підтримувати, не прошу захищати, прошу залишити мене і мою родину в спокої. Мені не відірвало півноги, не контузило, не вбило – це легке поранення “, – зазначив Дейдей.

Як відомо, про поранення Дейдея в зоні АТО стало відомо напередодні.

“За інформацією Донецької облпрокуратури, нардеп Євген Дейдей отримав осколкове поранення. Зараз його доставлять в Красноармійський військовий госпіталь. НП сталася в районі Авдіївської промзони”, – повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган.

Кримінальний злочин за фактом поранення нардепа попередньо кваліфіковані за ч. 2 ст. 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

“Встановлено, що Дейдей отримав зазначене поранення під час бойових дій, 14 липня 2017 року приблизно о 18.00. З діагнозом осколкові поранення нардеп направлений у військовий госпіталь № 66 Покровська”, – зазначила Сарган.

Сам Дейдей стверджує, що інцидент стався з ним в районі Старої Авдіївки.

У свою чергу нардеп Ігор Мосійчук повідомляв, що Дейдей був поранений міною в “промзоні” Авдіївки, що нардепу потрібна кров для переливання, і про те, що Дейдея доставили вертольотом в Дніпро.

Як повідомили військові, які фіксують обстріл в зоні АТО, на Авдіївському напрямки в момент поранення Євгена Дейдея, не було зафіксовано жодних обстрілу в районі “промзони”, ні в житлових кварталах.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>