Як підняти економіку України: Колесніков закликав скоротити …

Найбільший ресурс для наповнення бюджету лежить в тіньовій економіці.

Про це заявив співголова “Опозиційного блоку”, прем’єр-міністр опозиційного уряду Борис Колесніков в ефірі телеканалу “Україна”, повідомляється на ресурсі політсили .

За його словами, майже половина вітчизняної економіки перебуває в тіні.

“Сьогодні середня зарплата по Києву – 14 тисяч гривень. І це при тому, що половина економіки – в тіні. Під це сформований ринок цін. Якщо ми сьогодні не заплатимо вчителю 14 тисяч, то він не отримає всіх життєво необхідних речей. Сьогодні вчитель – це головна людина в країні. Тому що, якщо він нам не підготує діток, то через 10 років не потрібні будуть ні ГПУ, ні СБУ, ні НАБУ”, – зазначив опозиційний політик.

На думку Колеснікова, нестача 100 мільярдів гривень на освітню галузь пояснюється непотрібними витратами з бюджету.

Борис Колесніков

Політик вважає, що уряд України зобов’язаний відмовитися від зайвих витрат.

“Найбільший ресурс для бюджету лежить в тіньовій економіці. Але для того, щоб при владі було моральне право звернутися до бізнесу з проханням вийти з тіні, потрібно на 90% скоротити витрати на владу, прийти до бізнесу і сказати: “Ми відмовилися від всього, ми продали міністерські палаци на Хрещатику з аукціону, а тепер ми просимо вас сплатити податки”. Іншого шляху немає”, – зазначив співголова “Опозиційного блоку”.

“Сьогодні всі видання публікували новини про те, що Україна – найбільша злиденна країна в Європі з найнижчою зарплатою. Ось у що вилилися чотири роки реформ. Тому владі треба опуститися від Томосу, від справ небесних на землю до мирських справ і зайнятися економікою”, – підкреслив Колесніков.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>