Януковича-молодшого поховають у Криму 12/12

Януковича-молодшого поховають у Криму 12/12


Віктор Янукович, син_24

Сьогодні, 23 березня, у Криму ховатимуть молодшого сина екс-президента України Віктора Януковича. За даними джерел ТСН, на церемонії будуть присутніми найближчі родичі та друзі Віктора Януковича-молодшого.

Водночас російський канал “Звезда” повідомляє, що тіло сина екс-президента вже відправили на анексований півострів спецрейсом. Літак попрямував до Сімферополя.

Нагадаємо, повідомлення про загибель Януковича-молодшого на озері Байкал почали ширитися 22 березня. Деякі українські та російські ЗМІ з посиланням на свої джерела в оточенні екс-президента підтверджували цю інформацію. Офіційні джерела підтвердження цій трагедії досі не дають.

Про трагічну подію на озері Байкал 21 березня повідомило головне управління МНС Росії в Іркутській області. За їхніми даними, увечері 20 березня на акваторії озера в районі північного краю острова Ольхон стався провал мікроавтобуса “Фольксваген” з водієм і п’ятьма пасажирами. Повідомлялося, що водій загинув, а пасажирам вдалося врятуватися. 

Кореспондент ТСН Ольга Василевська

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>