Янукович дав інтерв'ю ВВС після довгого мовчання

Екс-президент України розповів про Майдан, Крим, Донбас та інше.


Янукович дал интервью ВВС

<!–   –>

Кореспондент ВВС Габріель Гейтхаус повідомив, що британський телеканал записав інтерв’ю з екс-президентом України Віктором Януковичем.

Як написав Гейтхаус на своїй сторінці в Twitter, в інтерв’ю Янукович розповів про Майдан, Крим, Донбас та інше.

Відео вийде в ефір в рамках шоу BBC Newsnight у понеділок піздно ввечері, 22 червня.

За словами кореспондента, екс-президент України розповів “правду про його багату резиденцію і страусів у зоопарку”.

 

Нагадаємо, Віктор Янукович поїхав зі свої резиденції “Межигір’я” в кінці лютого 2014, залишивши значну частину майна. Протягом наступних днів він з допомогою російської влади був переправлений до Криму, а звідти – в Ростовську область в Росії.

З резиденції згодом зробили парк відпочинку, частину майна оформили як музейні експонати, а частина тварин з особистого зоопарку екс-президента залишили жити на колишніх місцях і взяли під опіку.

У травні 2014 були проведені дострокові президентські вибори, у першому турі яких переміг Петро Порошенко.

З 12 січня 2015-го року Янукович знаходиться в розшуку Інтерполу за звинуваченням у незаконному заволодінні майном і розкраданні (запит України від березня 2014 року щодо винесення Януковичу підозри в зловживанні владою і масових вбивствах був відхилений як політичний).

18 червня Янукович офіційно позбувся звання президента. Законопроект “Про позбавлення Віктора Януковича звання президента України” був внесений групою депутатів 29 січня і проголосований 4 лютого, а вже 9 лютого направлений на підпис президенту. Всього цей закон підтримали 281 народний депутат, з яких 105 депутатів президентської фракції. Таким чином, без голосів від БПП у закону шансів бути прийнятим не було. У парламентській газеті “Голос України” було опубліковано через 4 місяці.

19 січня, Печерський районний суд Києва виніс постанову про обрання для Януковича запобіжного заходу у вигляді арешту, що дає можливість слідчим Генпрокуратури вимагати їх екстрадиції з території РФ.


За матеріалами:

DT.UA


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>