Янукович на суді заговорив українською

Колишній президент України Віктор Янукович у ході свого першого виступу на суді у справі екс-“беркутвіців” говорив українською мовою.

“Дякую за можливість висловити свою точку зору. Перш за все, це моя власна ініціатива виступити свідком у цій справі. Це моє власне рішення. Тому я зацікавлений, щоб була встановлена істина в цій справі та злочинці були покарані. Я безумовно добре розумію, що затягування мого допиту це рішення навмисне. Це рішення тих людей, які не хочуть встановити істину”, – сказав він на засіданні.

Янукович також звернувся до судді із проханням, провести сьогодні це засідання. “Нас попереджували, що готується провокації. І тому суд має врахувати, що це порушення закону, і ті, хто чинять ці перешкоди, мають бути покарані”, – додав він.

Нагадаємо, суд вирішив взяти перерву у засіданні на 20 хвилин через відсутність обвинувачених. Тм часом, у Києві декілька десятків людей блокують виїзд екс-«беркутівців» із Лук’янівського СІЗО до Святошинського суду, де має відбутись допит Януковича.
 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>