Янукович і Азаров отримали громадянство Росії, – радник глави …

Янукович і Азаров отримали громадянство Росії, – радник глави …

Янукович і Азаров отримали громадянство Росії, – радник глави МВС

На цих вихідних стартує новий сезон «Бізнес-ліги» «ОГО» з міні-футболу

Рекомендації щодо щеплень при зарахуванні дітей у садочки та школи – офіційно

Вітаємо освітян Рівненщини зі святом: Привітання на День вчителя

Гороскоп на 3 жовтня: рух проти течії, несподівані ситуації

Які питання розглядатимуть депутати Рівненської облради 3 жовтня

“А на якій же підставі запитаєте ви, сім’я Азарових знаходиться на території РФ? Там же є правило, що негромадяни не можуть перебувати на території Росії більше 90 днів поспіль. А потім треба виїжджати і в’їжджати, але все одно перебуває не більше 180 днів в році.

Сім’ям Януковича, Пшонок, Азарових вдалося домовитися з Путіним про надання російського громадянства, і вони можуть поки почувати себе сухо і комфортно.

Росія за своєю Конституцією своїх громадян нікому не видає, будь вони хоч серійні маніяки вбивці. До речі, як і Україна”, – написав радник глави МВС Авакова Антон Геращенко на своїй сторінці у Facebook, коментуючи публікацію Сергія Лещенка у blogs.pravda.com.ua про те, як гарно облаштувались екс-керівники української держави у Підмосков’ї.

Геращенко додав, що з оперативних джерел дізнався про те, що громадянство екс-керівникам України було надано окремим секретним указом президента Росії Володимира Путіна.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>