Японія не змінює свою політику щодо частки в російському проєкті "Сахалін-1"

Японська політика збереження частки у російському нафтогазовому проєкті “Сахалін-1″ не змінюється.

Про це на пресконференції 8 серпня заявив міністр економіки, торгівлі та промисловості Японії Коічі Хагіуда, передає Nikkei.

Раніше президент РФ Путін підписав указ, який забороняє компаніям з Японії та інших “недружніх країн” торгувати акціями “Сахаліна-1″.

Указ Путіна забороняє капітальні операції з проєктами розробки нафти і газу, які Росія вважає стратегічно важливими. Заборона триватиме до кінця 2022 року і, за потреби, може бути продовжена.

“Я думаю, що це означає, що ми повинні припинити торгівлю частками в “Сахаліні-1″ з третіми сторонами або третіми країнами. Ми збережемо нашу поточну політику, тому ситуація не зміниться”, – заявив японський міністр.

“Для Японії, 90% нафтового імпорту якої займає Близький Схід, Росія залишається “цінним джерелом закупівель поза межами Близького Сходу”, – додав Хагіуда.

За словами міністра, позиція країни щодо участі у проєкті “Сахалін-2″ також залишається незмінною.

Нагадаємо:

Одна з найбільших нафтових компаній у світі, американська Exxon Mobil Corporation, веде переговори про передачу частки в російській нафтогазовидобувній платформі “Сахалін-1″ іншій компанії.

Економічна правда

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>