Японія планує відправити своїх астронавтів на Місяць

Підпишіться на новини «UkrMedia» в Facebook, Twitter або Google+

Японія планує співпрацювати з NASA для того, щоб виконати завдання щодо відправлення своїх астронавтів на поверхню Місяця, передає Ukr.Media

За інформацією видання, Японія має намір узяти участь у проекті щодо створення навколомісячної станції Deep Space Gateway, яка, ймовірно, буде виведена на орбіту супутника Землі в 2024-2026 роках.

Зазначено, що при уряді Японії проходять експертні наради для обговорення майбутньої політики держави в сфері вивчення космосу. Там сподіваються, що участь дозволить країні відправляти власних астронавтів у складі пілотованих місій на поверхню Місяця.

“Участь у міжнародному проекті з освоєння космосу дозволить Японії дістати не тільки наукові дані, але й розвине її космічну галузь, зробить її більш конкурентоспроможною”, – йдеться в повідомленні.

Як відомо, Японія з 1998 року бере участь у роботі проекту Міжнародної космічної станції (МКС): один з основних модулів станції – дослідна лабораторія “Кібо” – була побудована саме японцями. Це найбільший модуль МКС. Втім, майбутнє МКС поки що невизначено, період її роботи продовжено лише до 2024 року.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>