Яремченко залишив "Карпати" через 11 днів після призначення головним тренером

Замість нього з командою працюватиме Анатолій Чанцев.


Валерий Яремченко

<!–       –>

Валерій Яремченко більше не є головним тренером львівських “Карпат”. 68-річний тренер, який був призначений на цю посаду лише 6 червня, відмовився від співпраці.

“Я сказав Петру Петровичу Димінському: “Спасибі за те, що ви мене запросили, але я в такому віці, що часто їздити в Донецьк і назад – важко”. Ну і ситуація така склалася… Як би це сказати, щоб не образити. “Карпати” продали молодих футболістів. Яким би у нас не був чемпіонат, але якщо ти продаєш, то стаєш біднішим, а не багатшим. Здавалося б, гроші є, а людей немає. Є там зараз молоді футболісти, які ще жодного разу не грали за першу команду. Потрібен певний час. Якщо робити команду, яка б грала в єврокубках, то потрібно мінімум рік-півтора.

Ми залишилися з гравцями, яких потрібно навчати і давати час. А тут – єврокубки. Моєї майстерності, напевно, не вистачило б для того, щоб за рік зробити юних хлопців учасниками єврокубків. Потрібна була дуже велика активність від тренера. Мені це не підходило. Я приїхав, оцінив умови, побачив деякі дрібниці, не надто уважних людей в клубі. Якщо ставити такі високі завдання, то потрібно і умови створити більш привабливі. Я побачив, що там потрібен час для того, щоб команда пробилася в єврокубки. Це не проблема в головному тренері. Проблема в гравцях, яких потрібно знайти або виховати. Виховати – важче”, – сказав Яремченко.

Замість Яремченка головним тренером “Карпат” працюватиме Анатолій Чанцев, який повинен був увійти в тренерський штаб Яремченка.

Нагадаємо, першу команду до весняної частини сезону очолював Володимир Безуб’як.


За матеріалами:

ФК Карпати


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>