Ярмоленко: Ми їхали в Манчестер за перемогою

Лідер Динамо Андрій Ярмоленко визнав, що протистояння з Ман Сіті кияни програли в Києві.

“У Манчестер ми їхали за перемогою – хотілося пройти далі. Але потрібно дивитися правді в очі, буду відвертий, що це протистояння ми програли в Києві. Після 3:1 вдома було важко сподіватися пройти далі.

Мушу визнати і свою помилку, в протистоянні велику роль зіграв перший пропущений нами гол в Києві. Я грав з Агуеро, не встежиш за ним. Після цього весь наш план на гру був порушений. За це хочу перепросити команду і наших вболівальників.

У Сіті на кожній позиції по два рівноцінних гравці. Хороша команда, яка заслужено пройшла далі.

Ми виступили гідно, вийшли в 1/8 фіналу, після 15 років без плей-оф, – це крок вперед. Не можна після такої перерви відразу ставити завдання виграти Лігу чемпіонів. До цієї мети потрібно йти крок за кроком. В цьому році зробили крок вперед, будемо працювати, щоб в наступному сезоні пройти ще далі. Для цього потрібно дуже багато працювати, команді калібру МанСіті, поступаючись їхнім гравцям в техніці, ми повинні протиставляти хороші командні дії”, – вважає Ярмоленко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Динамо Київ і Манчестер Сіті зіграли з рахунком 0:0 в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>