Ярмоленко не хоче "після тридцяти плакати через те, що не пограв в серйозному чемпіонаті"

Лідер “Динамо” розглядає пропозиції і сподівається найближчим часом змінити клуб.


андрей ярмоленко

<!–    –>

Лідер “Динамо” Андрій Ярмоленко заявив, що у нього є пропозиції. Однак при цьому гравець вважає необхідним перейти в клуб, в якому можна рости і розвиватися.

“Пропозиції у мене є, але поки я роздумую над ними. Все повинно прояснитися в найближчий місяць, – сказав Ярмоленко в інтерв’ю “Спорт-Експрес в Україні”, – “Динамо” – це команда, за яку вболівав з дитячих років, яка виховала мене і зробила тим, ким я сьогодні є. Хочу, щоб рідний клуб отримав за мене гідну компенсацію. Мій контракт діє ще протягом року, і переговори з приводу трансферу потенційні покупці повинні вести виключно з динамівським з президентом Ігорем Михайловичем Суркісом”.

При цьому Ярмоленко підкреслив, що фінансова сторона питання у новому клубі для нього ролі грати не буде: “Можете мені не вірити, але фінансова сторона майбутнього контракту не грає вирішальної ролі. Гроші, звичайно, важливі, однак набагато важливіше, як не банально це прозвучить, – перспектива розвитку і зростання. Чого точно не хотілося б, так це плакати у віці за тридцять через те, що не спробував себе колись в серйозному чемпіонаті, маючи такий шанс”.


Нагадаємо, серйозний інтерес до українця виявляв британський “Сток Сіті”, проте умовити Ярмоленка поповнити склад середняка АПЛ британцям, судячи з усього, не вдалося. Також ЗМІ називали півзахисника “Динамо” трансферною метою “Ліверпуля” і ПСЖ. А президент “Динамо” Ігор Суркіс заявляв, що відпустить Ярмоленка тільки в топ-клуб.


За матеріалами:

Спорт-Экспресс в Украине


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>