Ярмоленку доведеться місяць пересуватися на милицях

Стали відомі деталі щодо травми півзахисника дортмундської “Боруссії” Андрія Ярмоленка, який отримав пошкодження в грі з “Фрайбургом”.

Футболістові місяць доведеться пересуватися лише на милицях, хоча точно діагнозу назвати він не може. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Zbirna.com.

“Точний діагноз з усіма медичними подробицями назвати не можу. Вийшов на заміну, відіграв десь три хвилини і в абсолютно спокійному епізоді зіштовхнувся із захисником. Отримав м’яч, пішов в обведення і одразу відчув – щось не так. Але матч дограв. Потім дивився цей момент у повторі – нічого там такого не було.

Після обстеження з’ясувалося, що на п’яті відійшла якась тканина, але ахілл не зачепило. У підсумку на ногу мені одягли спеціальний чобіт – місяць доведеться пересуватися за допомогою милиць. Скільки потім знадобиться часу на реабілітацію, сказати поки не можу. Буде видно”, – сказав Ярмоленко.

Цього сезону 28-річний півзахисник зіграв 24 матчі, забив 6 м’ячів і віддав 4 гольові паси.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>