"Я буду вбивати вас": військова розвідка України записала звернення до держави-агресора

Ролик розміщено на офіційній сторінці відомства у Facebook.

Як зазначається, це зверення присвячене пам’яті полковника Максима Шаповала.

“Подивись в мої очі, враже, ти називав мене своїм молодшим братом і потайки руйнував мою армію, щоб потім прийти і забрати все без бою? Ти вважав, що легко здолаєш меншого? Але ти забув, враже, що моя країна воювала всю свою історію, ти забув, що я – нащадок славетних воїнів”, – йдеться у ролику. 

Читайте також: В Києві підірвали авто командира розвідників. Усе, що відомо

Чоловічий голос за кадром також обіцяє знищувати російські війська та найманців.

“Подивись в мої очі, враже, ти дивишся в очі смерті. Ти дивишся в очі своєї смерті”, – такими словами закінчується відео.

  • 27 червня о 08.14 ранку на перехресті вулиць Соломʼянська та Олексіївська у Києві через вибуховий пристрій, який знаходився всередині салона під сидінням водія, підірвалася автівка з полковником української військової розвідки Максимом Шаповалом. Не виключено, що вибухівку могли закласти на СТО, де незадовго перед цим була автівка.
  • Правоохоронці кваліфікували вибух автомобіля у центрі столиці як терористичний акт.
  • Керівництво силових органів України впевнене у російському сліді цього замаху й пов’язує його зі службою Шаповала у зоні АТО.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>