"Я дуже амбітна". Актриса Дакота Феннінг розповіла про новий …

23-річна актриса прославилася в семирічному віці, зігравши у фільмі Я – Сем, а також – вона стала наймолодшою актрисою, номінованою на Премію Гільдії кіноакторів США. За плечима у дівчини успішна кінокар’єра довжиною в 16 років. Перше, що цікавить журналістів, як їй вдалося залишатися собою і не стати однією з тих зарозумілих зірок. За словами Феннінг, вона звичайна людина і вона любить все те, що й інші люди. Однак це питання змушує її злитися, оскільки чує його практично на кожному інтерв’ю.

Фільмографія Феннінг досить велика і зайвий раз говорить про талант актриси. Минулого року вона зіграла політичного терориста в Американській пасторалі. Після – вийшла ще далі за рамки своїх звичних ролей в Пеклі, де зіграла німу дружину і матір. Крім акторства, їй дуже подобається режисерство і скоро вийде перший фільм, який вона буде продюсувати разом з подругою Кірстен Данст. «Я дуже амбітна, – пояснює Феннінг. – я хочу зробити це, це і це в плані кар’єри і тоді я буду щаслива ».Актриса також розповідає, що у неї бувають моменти, коли вона думає зайнятися чимось ще крім акторства. Одного разу вона слухала подкаст Анни Феріс, від якого вона була в захваті, і подумала, що може теж потрібно чимось таким зайнятися. «Мені подобається, що межі стираються і ти можеш зайнятися чим хочеш, крім акторства. Поки що я не знаю, що б я могла робити », – зазначила Феннінг.

В інтерв’ю актриса поділилася головною порадою, яку їй дала мама. «Вона вчила нас добре ставитися до інших людей. Моя мама – самовіддана. Вона все завжди робила для мене з сестрою і завжди думала в першу чергу про нас. Я сподіваюся, що буду такою ж », – говорить актриса.Наприкінці листопада актриса закінчила працювати над серіалом Аліеніст, де вона знялася з Люком Евансом і Даніелем Брюлем. Зйомки тривали півроку і проходили в Будапешті. Як розповідає актриса, їй шалено сподобалося жити в Будапешті, і вона була рада шансу поспілкуватися з видатними акторами. «Коли твої сцени закінчуються, режисер або продюсер зазвичай говорить кілька слів про тебе і твою роботу. Коли я почула їх слова в цей раз, я просто розплакалася. Сиділа і ридала навпроти всієї команди», – розповіла актриса.

В інтерв’ю актриса також розповіла про стосунки з молодшою сестрою – 19-річної Ель. За словами Дакоти, вони досить близькі, але рідко говорять про роботу. Вони навіть можуть отримати один і той же сценарій, зустрічатися з одними і тими ж людьми, і при цьому кожна ставиться до цього з розумінням. «Ми різні і це нормально», – зазначає актриса.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE в Facebook

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>