"Я такого не казав": посол ЄС відхрестився від слів про "ідіотів", які не бачать реформ в Україні

Голова представництва ЄС в Україні Х’юг Мінгареллі заявив, що не казав, що ніби “лише ідіот не помічає проведених реформ“.

Про це він сказав на 14-й інвестиційній конференції, організованій інвесткомпанією Dragon Capital, повідомляє “Європейська правда“.

“Я хочу сказати, що моя цитата про ідіотів, які не бачать реформ, не відповідає дійсності. Я такого не казав. Швидше за все, мої слова були дуже вільно перекладені з дипломатичної мови”, – сказав Мінгареллі.

Своєю чергою, посол ЄС не сперечався з оцінкою про наявність успіхів у проведенні реформ в Україні.

“Питання в тому, що ви маєте суттєво прискоритися. Реформи потрібні робити швидше, щоб довести молодим українцям, що у них є майбутнє в Україні”,- додав він.

Нагадаємо, що ЄС закриває проект модернізації прикордонних контрольно-пропускних пунктів з Україною. За даними ЗМІ, отриманими з внутрішньої кореспонденції уряду України та листування між Європейською комісією та українською владою, проект закрили після низки затримок, помилок та перевитрат за участю місцевих чиновників та підрядників. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>