Євгена Кисельова пустили до України

Євгена Кисельова пустили до України

Телеведучого Євгена Кисельова пустили до України після інциденту з оголошенням йому заборони на в’їзд.

“Непорозуміння усунули, його пропустили в Україну”, – розповів помічник голови Держприкордонслужби Сергій Астахов, якого цитує “Інтерфакс-Україна”.

За його словами, з пана Кисельова зняли заборону на в’їзд до України.

Сам пан Кисельов в ефірі телеканалу “Інтер” розповів, що йому подзвонив глава СБУ Валентин Наливайченко і вибачився за цю помилку.

Інцидент з затриманням пана Кисельова стався сьогодні під час проходження ним паспортного контролю в аеропорту “Бриспіль”.

Телеведучий розповів, що прикордонники оголосили йому “рішення уповноважених органів про заборону на в’їзд до України”.

Речник голови Державної прикордонної служби повідомив, що “дійсно, відносно такого громадянина, з таким ім’ям, прізвищем та по-батькові було відповідне доручення. Тому система спрацювала”.

Щодо причин інциденту, пан Кисельов зазначив, що “не може позбавитися від враження, що це була чиясь спроба звести з ним рахунки”.

Президент Петро Порошенко зажадав у відповідних органів пояснити причин заборони на в’їзд до України пану Кисельову.

Україна заборонила в’їзд на свою територію 35 працівникам російських ЗМІ. Серед них є гендиректор інформаційного агентства “Россия сегодня” Дмитро Кисельов.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>