Євробачення закінчилось. Українобачення продовжується

Задниця. Ну, було. Не хотілося б бути батьком такого виродка. До речі, він вважає, що це його робота – провокувати. Якщо робота, то хтось же платить за це? Ось працедавцю я би поставив питання. А в усьому іншому – гола задниця на поп-конкурсі ніби навіть якось у тему. Шкода, що під час виступу Джамали. Якби під час виступу маленького русо-болгарського монстра, то і взагалі не було б питань. Але до організаторів також питання є. В країні, де відбувається маса неприємних речей треба не лише поліцейські кордони виставляти на під’їздах до залу, але і при плануванні сцени враховувати якісь гіпотетичні ситуації. Але, ще раз, Бог з ним – не найбільша проблема, прорахувати кожного негідника і ідіота неможливо.

Вигравати двічі поспіль… Розділ фантастики. Що перемагає на Євробаченні? Сильний меседж в сильній формі або неординарне шоу. Ну, хоч терзайте мене фанати нашої групи, але на європейському рівні те, що Україна виставила цього року – звичайна буденність. Так, уміють грати, співати. Але нічого оригінального чи такого, що прямо таки взяло би за душу. Такого у світі – через край щосекунди.

Аби вечір не минув даремно я відправив три смс – за Португалію, Молдову і (так, люблю елегантність) за Францію. Більше би радів перемозі Молдови. Але португалець дуже вже чутливий, артистичний, добрий. Одним словом цілком собі гідний переможець.

Вітаю організаторів і трішки Україну – галочка за успішно проведений конкурс

Про білорусів. Точніше, при чому тут білоруси – я про нас. Те, що білоруси заспівали по-білоруськи – це дуже гарно. Але як, за що професійне журі України віддало Білорусі 12 балів? Це ж ніби ті професіонали, які традиційно журяться, що на Євробаченні голосують не за музику чи виконавців, а за сусідів? Чи це ті професіонали, які могли виступити проти Джамали на відбірковому конкурсі минулого року?

А в іншому, зверніть увагу на те, що думки глядачів і журі про найкращого – португальця, і найгіршого – іспанців повністю збігаються. Значить, якийсь там європейський культурний архетип таки десь сидить.

Все, закінчилось. Вітаю організаторів і трішки Україну – галочка за успішно проведений конкурс. Вітаю усіх, хто отримав гонорари, які більше би личили власникам успішних хедж-фондів чи успішних торгівців фондами на Уол-стріт. Вітаю жителів Лівобережки.

О, Джа!

Євробачення закінчилось. Українобачення продовжується.

P.S. Найсильніше враження від фіналу – відеоконференція з Ізраїлем під час підрахунку голосів. Більшої гідності і поваги до себе і до України важко було уявити. Про Литву не кажу, бо вже звик, що Литва завжди на висоті.

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>