ЄК і "Нафтогаз" чекають згоди "Газпрому" на переговори по газу …

ЄК і "Нафтогаз" чекають згоди "Газпрому" на переговори по газу …

Єврокомісія запропонувала, а Україна вже дала згоду на проведення тристоронньої зустрічі по спірних постачання.


переговоры

<!–     2 –>

Заступник голови Єврокомісії Марош Шефчович запропонував російській і українській сторонам для розв’язання газової суперечки щодо поставок газу в окупований Донбас провести в Брюсселі тристоронню зустріч у понеділок, 2 березня.

Як уточнили в ЄК, в газовому конфлікті України і РФ сторона ЄС виступає посередником, тому представники Росії та України запрошуються в Брюссель, щоб обговорити проблему і знайти рішення.

“Метою цього тристоронньої наради за посередництва Європейського Союзу є обговорення безпеки енергетичного постачання”, – зазначила прес-секретар.

В Єврокомісії при цьому відмовляються коментувати російську і українську версії щодо поставок газу в Донбас.

У свою чергу НАК “Нафтогаз України” підтверджує свою готовність взяти участь у тристоронніх переговорах 2 березня в Брюсселі, йдеться в прес-релізі держхолдингу в четвер.

У четвер віце-президент Європейської комісії, відповідальний за питання Енергетичного союзу, Маруш Шефшович запросив міністрів енергетики рф Олександра Новака і України Володимира Демчишина на зустріч в Брюсселі 2 березня.

Раніше “Газпром” погодився розділити постачання газу для “Нафтогазу” і в окупований Донбас.

За матеріалами: ZN.UA/Интерфакс-Украина

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>