ЄС має попередити Порошенка про можливість перегляду …

Народний депутат від “Блоку Петра Порошенка” Сергій Лещенко заявив, що Євросоюз має попередити президента України Петра Порошенка про можливість перегляду безвізового режиму, якщо триватимуть “напади на НАБУ та громадянське суспільство і зростатиме корупція”.

Таку думку депутат висловив у свої англомовній статті в  openDemocracy, британському сайті про міжнародну політику та культуру, де публікуються авторитетні вчені, журналісти та політики.

Лещенко зазначив, що він у своїй статті закликає країни Євросоюзу і Британію, яка його залишає, “нагадати Порошенку про його зобов’язання”.

“А то він, схоже, забув, під чим підписався: в разі продовження атак на НАБУ, переслідування антикорупційних активістів і зростанні корупції безвізовий режим може бути потенційно переглянутий”, – написав політик.

Таку заяву деякі користувачі соціальних мереж, серед яких політики та журналісти, сприйняли як заклик до Євросоюзу скасувати безвізовий режим з Україною. Наприклад, член тієї ж фракції “БПП” Володимир Ар’єв написав у Facebook:

“Вся українська делегація в ПАРЄ, попри належність до різних політсил, зараз об‘єднує зусилля для протистояння поверненню РФ в Асамблею і розвороту режиму санкцій у протилежному напрямку. В цей же час один, обтяжений розкішною нерухомістю парламентар, закликає Європу скасувати безвізовий режим з Україною. Пошлють його в Європі, звісно, з такими пропозиціями. Але сам факт більш ніж красномовний. І не перший”, – написав депутат.

“Ні, це не нормально просити зробити нев’їзними мільйони громадян, щоб покарати Порошенко”, – вважає журналіст Георгій Ерман.

Неоднозначна реакція користувачів Facebook спостерігається і у коментарях до посту Сергія Лещенка.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>