ЄС розширив санкції: у список потрапив Кобзон і заступник глави …

ЄС розширив санкції: у список потрапив Кобзон і заступник глави …

Євросоюз опублікував додаткові адресні санкції у зв’язку із ситуацією в Україні.


Евросоюз

<!–       ,        –>

ЄС розширив чорний список санкцій для Росії, включивши в нього 19 фізичних і дев’ять юридичних осіб.

У список увійшли заступник міністра оборони РФ Анатолій Антонов, депутат Держдуми Йосип Кобзон, депутат Держдуми, керівник столичного відділення КПРФ Валерій Рашкін і ще двоє росіян.

Ці обмежувальні заходи опубліковані в Офіційному журналі ЄС, і з цього моменту вони вступили в силу.

Як повідомляє агентство РИА Новости, заступник командира “ДНР” Едуард Басурін потрапив в санкційний список Євросоюзу. У списку значиться ще ряд предщставників “ДНР” і “ЛНР”.

Крім того, як юрособа у список потрапив громадський рух “Новоросія”.

Із набранням чинності нових обмежувальних заходів, чорний список Євросоюзу розширився до 151 громадянина Росії та України, включаючи представників керівництва та силових структур РФ, ряд російських депутатів та підприємців, представників місцевого керівництва Криму, а також громадян України, в тому числі опозиційних владі в Україні політиків і лідерів проголошених “ДНР” і “ЛН”Р. Кількість компаній, які підпали під санкції, досягла 37.

У Держдумі сьогодні, 16 лютого, заявили, що санкції проти Росії суперечать результатам Мінська.

9 лютого Рада міністрів ЄС ухвалила рішення про посилення санкцій проти Росії і так званих “ДНР” і “ЛНР”. Санкції вступили в силу з моменту публікації, 16 лютого. Крім того, Франція загрожує Росії посиленням санкцій за зрив бойовиками мінських домовленостей.

За матеріалами: ТАСС

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>