Єфремов заявив, що з нього зняли браслет стеження

Також екс-регіоналу прокуратура повернула паспорти.

Екс-депутат Верховної Ради і голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що правоохоронці зняли з нього браслет стеження і повернули закордонний паспорт. Про це він сказав Українським Новинам.

“З мене зняті всі обмеження, тільки все заставу ніяк не повертають”, – заявив Єфремов. Він підтвердив, що прокуратура повернула йому внутрішній і закордонний паспорт, а також з його ноги зняли електронний браслет стеження.

При цьому Єфремов підкреслив, що точно не знає, скільки проти нього відкрито кримінальних проваджень. “Я бував на допитах по 6 справах”, – повідомив він. За даними екс-депутата, 2 з 6 кримінальних проваджень вже закриті.

Раніше в Генпрокуратурі заявили, що в справі проти екс-нардепа від Партії регіонів Олександра Єфремова має місце “судовий саботаж”, а судді затягують розгляд.

Єфремова разом з ще двома колишніми парламентаріями Олександром Стояном і Сергієм Гордієнком підозрюють в сприянні прийняттю “диктаторських законів” 16 січня 2014 року.

Нагадаємо, 30 листопада 2015 року Печерський райсуд повернув справу Єфремова в прокуратуру, відмовившись її розглядати в зв’язку з нібито невідповідністю вимогам Кримінально-процесуального кодексу.

Справу Єфремова повернули в суд

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>