Із затопленої печери у Таїланді на поверхню підняли 6 дітей (фото, відео)

Рятувальна операція розпочалася у неділю зранку – на такий небезпечний крок пішли через ризик можливого затоплення місця, де перебували 13 осіб.

Про це повідомляє AFR.

Зазначається, що рятувальники успішно підняли на поверхню вже щонайменше шістьох хлопчиків із групи, що разом з футбольним тренером опинилися у пастці у печері в Таїланді два тижні тому. 

Рятувальна операція почалася у неділю зранку – на такий небезпечний крок пішли через ризик можливого затоплення місця, де опинилися 12 підлітків і один дорослий.

Дітей виводять з печери групами, наразі незрозуміло, скільки триватиме операція. Перед тим їх навчили користуватися обладнанням для дайвінгу, однак у хлопчиків немає ніякого досвіду.

Рятувальники очікують, що в найкращому випадку діти виберуться з печери до 21 години за місцевим часом (17:00 за Києвом). Після того вони одразу поїдуть на обстеження. Передають, що поруч із лікарнею неподалік вже з’явилися перші карети швидкої.

В операції беруть участь 13 іноземних дайверів та п’ятеро тайських, також серед рятувальників – п’ятеро «морських котиків».

Спочатку допускали, що група може провести там кілька місяців. Однак зранку в неділю керівник рятувальної місії Наронгсак Оссатанакорн заявив, що умови ідеальні для евакуації.  За його словами, лікар оглянув дітей та констатував, що вони «в хорошій фізичній та психічній формі».

Самі ж хлопчики та їхні родини погодилися з тим, аби якомога швидше вивести групу, оскільки рятувальники бояться, що скоро можуть початися мусонні дощі, які затоплять вузькі тунелі в печері.Діти

Хлопців із футбольної команди та їхнього тренера виявили живими у печері після 9 днів пошуків, але досі не можуть дістати

Операція з порятунку дітей та тренера, заблокованих у печері в Таїланді.

 

Відео рятувальної операції в Таїланді.

Нагадаємо, що напередодні засновник компаній SpaceX і Tesla Ілон Маск запропонував уряду Таїланду допомогу в порятунку дитячої футбольної команди з печери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>