Із нової патрульної служби з різних причин звільнено 12 поліцейських – перший заступник глави МВС України – Інтерфакс

Із нової патрульної служби з різних причин було звільнено 12 поліцейських, зокрема чотирьох – із серйозних причин, повідомила перший заступник міністра внутрішніх справ України Ека Згуладзе.

“Серйозна причина звільнення була у чотирьох. Ви, напевно, бачили ці ролики в YouTube. Абсолютно неправильно повівся, на жаль, новий патрульний, коли спілкувався з людиною на Хрещатику… І кількох осіб було звільнено, тому що вони заснули в машинах”, – сказала Е.Згуладзе на зустрічі з майбутніми новими поліцейськими, які проходять навчання і підготовку на базі університету внутрішніх справ у Харкові в п’ятницю.

“Це дуже жорстке реагування на таку помилку. Можливо, за два роки за це ми не звільнятимемо, а просто каратимемо по-іншому, дисциплінарно, але сьогодні ми дуже завищили свій стандарт. І цей стандарт необхідно підтримувати”, – додала Е.Згуладзе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>