Інвестори з Китаю вклали гроші у футбольний клуб Суми

Співпраця триватиме щонайменше півроку.

Китайські інвестори взяли під управління футбольний клуб Суми, який виступає у Першій лізі чемпіонату України, передає football.ua.

“Суму угоди учасники не розголошують, проте за неофіційними даними бюджет клубу на другу частину сезону становитиме кілька сотень тисяч доларів. Після закінчення чемпіонату китайці вивчать стан справ і доцільність продовження співпраці”, – пише видання.

Права на футбольний клуб продовжують перебувати у Сумського машинобудівного науково-виробничого об’єднання (СНВО). Завод буде і далі допомагати команді з проживанням, харчуванням, транспортом і футбольними полями.

“Наше завдання – фініш команди на шостому рядку. Зараз Суми займають не найкращі місця (16-е місце в Першій лізі – ред), тому потрібно підніматися вгору”, – сказав Ліо Байрам, представник компанії з Піднебесної.

Китайська сторона залишає за собою право змінювати тренерський штаб і людей в структурі клубу. До сьогоднішнього дня з командою працював Павло Кікоть, однак після підписання договору у ПФК Суми буде новий тренер – Володимир Лютий.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>