Інструктори з США навчатимуть бійців "Донбасу" – комбат … – Інтерфакс

Інструктори з США навчатимуть бійців "Донбасу" – комбат … – Інтерфакс

Командир добровольчого батальйону територіальної оборони “Донбас” Семен Семенченко заявляє, що уклав договір із організації навчання бійців і офіцерів батальйону мобільними групами інструкторів США, які наразі не є діючими військовослужбовцями.

“Працюватимуть за системою традиційної підготовки, системою підготовки “морських котиків”і delta force”, – написав С.Семенченко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у понеділок.

За його словами, вже чітко розроблені стандарти для кожного підрозділу (розвідка, спецназ, охорона тощо) і кожної посади від сержанта до командира батальйону включно. “Особливу увагу приділено індивідуальній підготовці, а також взаємодії у групі. Використано максимальну кількість практичних занять”, – написав С.Семенченко.

Інструктори також братимуть участь у підготовці “Української військової організації” “і це навчання є одним з видів непрямої допомоги Україні”.

За словами комбата, підготовка починається через 10 днів.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>