Інтерпол відмовився шукати екс-главу МВС Захарченка – ГПУ

Інтерпол відмовився шукати екс-главу МВС Захарченка – ГПУ

У Генеральній прокуратурі України повідомили, що санкції ЄС можуть бути зняті з деяких чиновників режиму Януковича після 6 червня, а Інтерпол відмовився оголосити в міжнародний розшук екс-главу МВС Віталія Захарченка. Про це представники ГПУ заявили на засіданні Антикорупційного комітету у Верховній Раді.

За словами заступника генпрокурора Юрія Столярчука, ЄС може зняти санкції з Сергія КлюєваДмитра Табачника і Олени Лукаш, якщо не будуть пред’явлені підозри до 6 червня 2015 року.

Начальник управління зі спецрозслідування ГПУ Сергій Горбатюк повідомив, що синові екс-прем’єра Миколи Азарова – Олексію – висунули підозру у незаконному збагаченні, але ЄС зняв санкції.

“Олексію Азарову повідомлено про підозру ще до зняття санкцій у незаконному збагаченні – невідповідність задекларованих коштів тим засобам, які виявлені у нього на закордонних рахунках. Але це не вплинуло на зняття санкцій”, – сказав Горбатюк.

Також Горбатюк розповів про ситуацію з оголошенням колишніх чиновників в міжнародних розшук. За його словами, Інтерпол відмовився оголошувати в розшук екс-голову МВС Віталія Захарченка, хоча йому пред’явили розтрату грошей для покупки спецзасобів.

Також в ГПУ очікують відповіді від Інтерполу про оголошення в розшук Андрія КлюєваВіктора Пшонки і Олександра Якименка. Горбатюк підкреслив, що Інтерпол не оголошує в розшук у справі Майдану – тільки за корупцію.

Він також нагадав, що Інтерпол вже оголосив у розшук Віктора Януковича, Миколу АзароваСергія Арбузова, Олександра Клименка, Едуарда СтавицькогоРаїсу Богатирьову, Олександра Януковича і Сергія Курченка.

Як відомо, на початку 2015 Захарченко прийняв громадянство РФ.

Джерело: Українська правда

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>