Інформаційні ресурси ЦВК надійно захищені – Охендовський

Інформаційні ресурси ЦВК надійно захищені – Охендовський

Всі інформаційні ресурси ЦВК функціонують в нормальному режимі і захищені від доступу до них спецслужб розвинутих країн світу.


защита

<!–     –>

Інформаційні ресурси Центральної виборчої комісії працюють в нормальному режимі і захищені від спроб незаконного проникнення. Про це заявив голова ЦВК Михайло Охендовський.

“Всі інформаційні ресурси ЦВК функціонують в нормальному режимі і захищені на тому рівні, який свідчить про неможливість доступу до них спецслужб розвинутих країн світу”, – заявив він на засіданні ЦВК.

За його словами, “спроби отримати несанкціонований доступ, дійсно, робилися, але на них була відповідна реакція як з боку працівників секретаріату ЦВК, так і з боку співробітників СБУ та Держслужби спецзв’язку та технічного захисту інформації”.

“Ні одна людина протизаконним способом, як би він не намагався, не зможе отримати доступ до інформаційних ресурсів ЦВК і, відповідно, немає ніякої небезпеки функціонування таких ресурсів та надійності передачі даних з використанням цих ресурсів як сьогодні, так і в день голосування і в усі наступні дні”, – підкреслив Охендовський.

Крім того, він доавил, що фальшиві, фейкові новини про нібито несанкціонований доступ до інформаційних ресурсів спрямовані на те, щоб створити недовіру до результатів позачергових парламентських виборів.

“Всі подібні повідомлення абсолютно не відповідають дійсності і суперечать здоровому глузду. Їх слід розцінювати лише як один з компонентів інформаційної війни, яка ведеться проти нашої держави. Метою таких повідомлень є створення атмосфери недовіри до тієї інформації про хід голосування та обробки протоколів дільничних виборчих комісій, яка 26 жовтня і в наступні дні буде надходити в Центральну виборчу комісію засобами Єдиної інформаційно-аналітичної системи “Вибори”, – заявив він.

Таким чином він прокоментував повідомлення про нібито зломі офіційного сайту ЦВК і отриманні несанкціонованого доступу до інформаційних ресурсів ЦВК віртуальної “хакерської організацією”.

За його словами, інтенсивність хакерських атак на інформаційні ресурси ЦВК традиційно зростає перед днем голосування. Завтрашні позачергові вибори народних депутатів України також не є винятком.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>