Ініціатива трьох морів. Трамп пропонує європейцям світле майбутнє

Трамп пропонує європейцям нове майбутнє – відкритий, справедливий і доступний енергетичний ринок, передають новини України Ukr.Media.

Саміт “Ініціативи трьох морів”, який проходить у Варшаві, може змінити ситуацію на енергетичному ринку, вважає президент США Дональд Трамп, який взяв в ньому участь.

“Ми використовуємо цю історичну зустріч для того, щоб дати хід нового майбутнього – відкритого, справедливого і доступного енергетичного ринку, який принесе добробут і безпеку всім нашим громадянам. Ми (США) володіємо значними енергетичними запасами і є експортерами енергоресурсів”, – сказав Д. Трамп в четвер на цьому саміті, пожартувавши, що “якщо вам (європейцям) буде потрібна енергія, ви тільки зателефонуйте нам”.

“Ми підтримуємо ваше прагнення до більшого добробуту і безпеки. Ми цінуємо ваші ініціативи щодо розширення інфраструктури, ми це вітаємо – це можливість для поглиблення економічного співробітництва з вашим регіоном”, – зазначив президент США.

“Ініціатива трьох морів” змінить і перебудує весь регіон і забезпечить відповідність вашого інфраструктури європейської і само собою західної”, – підкреслив Д. Трамп.

“Ініціатива трьох морів” (Балтика-Адріатика-Чорне море) об’єднує 12 держав Центральної та Східної Європи.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>