"І для "Дніпра", і для "Динамо" матч настільки цінний, що ніхто й … – Новини України – Ua

"І для "Дніпра", і для "Динамо" матч настільки цінний, що ніхто й … – Новини України – Ua

Головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков поділився своїми очікуваннями від центрального матчу 11-го туру, в якому “Дніпро” прийме “Динамо”. Матч, нагадаємо, відбудеться в неділю, 2 листопада. Початок – о 19:30.

– Не думаю, що в недільному матчі “Дніпро” і “Динамо” зацікавлені розписувати нічию, адже вона буде в скарбничку “Шахтаря”. Так, з оглядкою на турнірну ситуацію і кадрові проблеми, які є як у одних, так і в інших, команди будуть обережними. Але цілеспрямовано “сушити” гру всі 90 з гаком хвилин не буде ніхто.

– І все-таки чиї шанси на перемогу більш переконливі?

– З урахуванням фактора свого поля 1,8 на перемогу “Дніпра”, 2,0 – на перемогу “Динамо”. І десь від 2,5 до 2,8 на нічию, якщо висловлюватися мовою букмекерів.

– Найбільш проблемні позиції у кожної з команд?

– І в “Дніпра”, і в “Динамо” є одна “забійна” проблемна позиція – забивний нападник. Форвард, який стабільно забиває, відсутній у всіх без винятку наших команд. Той самий Луїс Адріано в “Шахтарі”: зараз він забиває, але ми знаємо, що за цим обов’язково настане період “засухи”.

У цій ситуації і дніпрянам, і киянам залишається лише розраховувати на активне підключення гравців з інших позицій. Не лише Калінічем і Кравцем суперники вирішуватимуть проблему забити в цій грі. У “Динамо” беззаперечний лідер – Ярмоленко. І дай Бог, щоб Беланда і Ленс цілком його підтримали, а Сидорчук як страшний сон забув матч в Ольборзі. В “Дніпра” ж є Коноплянка з Ротанем.

– Наскільки важливу роль грає Коноплянка для “Дніпра” у своєму нинішньому стані?

– Я цілком припускаю, що нинішні проблеми Коноплянки пов’язані не лише з травмами, а й з мотивацією в певних матчах. Але думаю, що на матч з “Динамо” нестачі мотивації не буде в жодного гравця.

– Наскільки повним може виявитися контроль “Динамо” над грою в разі виключення з гри Ротаря?

– Повністю виключити Руслана з гри “Динамо” не вдасться, як би воно не намагалося. Це досвідчений гравець. Один з його козирів – це стандарти, після яких “Дніпро” забивав чимало голів. Але не сумніваюся, що Сергій Ребров посилено зараз думає, як нейтралізувати і Ротаня, і Коноплянку.

– Після поразок в останніх матчах Ліги Європи в Кубка України “Динамо” насилу обіграло “Карпати”, а “Дніпро” не помітив “Волині”. З чим це пов’язано?

– Вважаю, що “Дніпро” в меншій мірі тримав у голові майбутню гру з “Динамо”. Можливо, це пов’язано з тим, що дніпрянам потрібно було відігравати один м’яч, і він повністю зосередився на кубковій грі. В той час, як у “Динамо” був певний запас, і команда Реброва більшою мірою придивлялася до поєдинку в Дніпропетровську.

– Сергій Ребров за досить короткий термін зумів налагодити в “Динамо” командну гру, а ось “Дніпро” Мирона Маркевича не завжди переконливий, якщо брати до уваги матчі в усіх турнірах.

– По чемпіонату України до “Дніпра” поки що немає жодних питань. Вони виникають по єврокубках – це й ранній виліт з Ліги Чемпіонів, і виступ в групі Ліги Європи. Зокрема, дуже великі питання щодо поразки від “Карабаху”. Мирон Маркевич, власне, не приховує, що пріоритетним є чемпіонат країни. Думаю, що саме після вильоту з Ліги Чемпіонів тренер прийняв рішення ще сильніше натиснути на внутрішню першість.

– Чи не складається враження з поразки від “Карабаху”, що Лізі Європи “Дніпро” свідомо приділяє увагу, що називається, за залишковим принципом?

– Не став би робити настільки категоричних висновків до виїзного поєдинку з азербайджанцями. Тільки тоді стане ясно, “зливає” “Дніпро” єврокубки чи ні. Але разом з тим, глибоко переконаний, що при всіх поточних проблемах в Лізі Європи як “Дніпра”, так і “Динамо”, ніхто з них не буде в Дніпропетровську берегти сили. Сам по собі недільний поєдинок настільки цінний, що про найближчий єврокубковий четвер ніхто й не згадає. Якщо “Дніпро” невдало зіграє з “Динамо”, він буде змушений для власної реабілітації відриватися на “Карабасі”. І навпаки, в разі перемоги над “Динамо” “Дніпро” може не особливо переживати з приводу результату в Баку. Тим більше, що після “Динамо” на дніпрян чекає поєдинок із “Шахтарем” і не виключено, що матч в Баку може бути заради цього принесений в жертву.

– Прогноз на матч?

– Думаю, буде бойова нічия – 1:1 або 2:2.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>