І.Стрєлков: з приходом П.Порошенка ситуація для нас погіршиться

І.Стрєлков: з приходом П.Порошенка ситуація для нас погіршиться

КИЇВ. 7 червня. УНН. Командувач силами самооборони міста Слов’янська Ігор Стрєлков розповів, що співвідношення сил протиборчих сторін у місті є для них вкрай важким. Він зазначив, що з приходом до влади Петра Порошенка ситуація тільки погіршиться. Про це він сказав в інтрев’ю LifeNews.

“Я думаю, ситуація зміниться в гірший бік, оскільки тепер цей так званий легітимний президент негайно звернеться по допомогу до країн НАТО і Заходу. Ми будемо чекати у себе нові натовські танки, радників і найманців. Більше буде снарядів, солдатів і жертв”, – прокоментував Ігор Стрєлков.

Напередодні українські військові відновили атаку на Слов’янськ. За словами Стрєлкова, всього в місті розірвалося 19 снарядів калібру 152 міліметри. Вранці 7 червня був обстріляний мікрорайон Артем.

Ігор Стрєлков навів статистику, згідно з якою в Слов’янську в піхоті на одного ополченця припадає приблизно п’ять-шість українських військовослужбовців. За його словами, у місті зосереджено 50-60 одиниць артилерії і одна-дві батареї “Град”, а також велика кількість танків.

“Співвідношення сил залишається досить важким. Велика частина артилерії противника зосереджена на позиціях, які для нас недосяжні, – уточнив командувач силами оборони Слов’янська. – Вони розстрілюють нас з далеких відстаней. Ми можемо тільки вриватися в землю, будувати укріплення, але протидіяти цьому ми не в змозі. Наші міномети не дістають до позицій гаубиць. Тим більше що там є такі калібри, як 240 міліметрів”, – зазначив І.Стрєлков.

Нагадаємо, інавгурація П.Порошенко пройшла 7 червня у Верховній раді.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>