Аласанія про Національну суспільну телерадіокомпанію: Де у …

Національній суспільній телерадіокомпанії України (НСТУ) не вистачає фінансів для виробництва якісного контенту. Про це повідомив голова НСТУ Зураб Аласанія в інтерв’ю “ЛІГАБізнесІнформ”, опублікованому 22 жовтня.

Відповідаючи на запитання, чи може телерадіокомпанія залучати кредитні гроші, він відповів негативно: “Чим потім віддавати?”

“Де у нас рейтинги, щоб рекламу робити?.. Де в нас гроші, щоб зробити нормальний контент і підняти рейтинги?” – запитує Аласанія.

За його словами, про закупівлю контенту в НСТУ “навіть не говорять”.

Голова НСТУ зазначив, що грошей телерадіокомпанії не вистачає навіть на оплату трансляцій.

“678 млн грн – це лише зарплата за рік. А 776 млн грн ми одержуємо на рік. Чудово? І на рік 330 млн грн – це тільки трансляція: РРТ, “Зеонбуд” (Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення; компанія, що надає послуги ефірного мовлення у форматі DVB-T2. – “ГОРДОН”) і супутник трохи. Усе, гроші скінчилися, ми вже перестрибнули через бар’єр”, – сказав Аласанія.

У грудні 2017 року Аласанія повідомляв, що з державного бюджету на 2018 рік на НСТУ виділили тільки 776,6 млн грн, хоча мали – 1,534 млрд грн.

24 вересня 2018 року в НСТУ заявили, що вводять план антикризових заходів через недофінансування. Зокрема, співробітників попросять взяти відпустки на 8–15 днів без збереження заробітної плати. Із жовтня виплату премій керівному складу припинять, а приймання на роботу нових співробітників буде обмежено.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>