Боровой про Росію: Операція "Після нас – потоп" вступає в …

Кремль зацікавлений у провокуванні хаосу в Росії для одержання допомоги Заходу. Таку думку у блозі на сайті радіостанції “Эхо Москвы” висловив російський опозиціонер і політичний експерт Костянтин Боровой.

“Зрозумілий інтерес Кремля – замутити такий хаос у Росії, щоб уже з Лондона пропонувати допомогу в купіруванні проблем із неконтрольованою ядерною та хімічною зброєю в обмін на легалізацію себе, своїх сімей та капіталів. Резидентів-переговірників уже десантовано у Швейцарію, Лондон і США разом із легалізованими капіталами”, – написав він.

За словами експерта, для реалізації такого плану “Кремль уже багато зробив”.

“Залишається створити штучні групи для виникнення конфлікту інтересів. Підгодовано комуністів і націоналістів, а демократичну опозицію розгромлено і дезінтегровано. Вільну пресу зачищено. Заклики до “вил і сокир” м’яко підтримують спецслужби”, – зазначив Боровой.

Він уважає, що президенту РФ Володимирові Путіну “залишилося недовго правити”.

“Завжди брехливий лідер повідомив, що “Після нас – хоч потоп” – не його гасло. Це означає, що операція “Після нас – потоп” вступає в завершальну фазу”, – написав Боровой.

9 вересня в Росії пройшли акції проти пенсійної реформи, які анонсував опозиційний політик Олексій Навальний. У 59 містах влада відмовилася їх погоджувати, у 12-ти – погодила. Поліція активно затримувала і била мітингувальників. За даними “ОВД-Инфо” станом на 10 вересня, під час акцій протесту було затримано більше ніж 1000 осіб.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>