Епіфаній: Коли нас називають бандерівцями, то ми цим пишаємося

Предстоятель Православної церкви митрополит Епіфаній заявив, що пишається, коли його називають бандерівцем. Про це він сказав під час візиту у Львівській національний аграрний університет, повідомила 11 квітня прес-служба ПЦУ.

Він зазначив, що серед випускників ЛНАУ був лідер Організації українських націоналістів Степан Бандера.

“І коли нас називають бандерівцями, то ми цим пишаємося. Для декого таке найменування є лайливим, але для нас це честь. Бо наша земля породила таких славних героїв, які колись казали, що прийде час і один буде говорити: “Слава Україні!”, а мільйони відповідатимуть: “Героям слава!” Ми з вами дочекалися цього часу, тому повинні радіти, що є спадкоємцями наших героїв і маємо можливість осягнути і продовжувати те, що вони накреслили”, – сказав Епіфаній.

Бандера – український політичний діяч, ідеолог українського націоналізму. Він народився 1 січня 1909 року, в 1959-му його вбив агент КДБ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>