Зеленський про співпрацю з адвокатом Коломойського: У нас контракт. Ось і все

Кандидат у президенти України, шоумен Володимир Зеленський заявив 12 квітня у Парижі в інтерв’ю “Новинам України”, що співпрацює з адвокатом Андрієм Богданом, оскільки його компанія займається юридичним супроводом партії “Слуга народу”. Відео опубліковано на YouTube-каналі “Нейтральный”. Спершу інтерв’ю з’явилося на каналі “НОВИНИ УКРАЇНИ”, але зараз воно там не доступне.

Журналіст зазначив, що чинний глава держави Петро Порошенко, який балотується на другий строк, називав Зеленського “маріонеткою” бізнесмена Ігоря Коломойського, і шоумен сприйняв це як образу.

“Це так і є”, – заявив Зеленський.

Інтерв’юер попросив прокоментувати співпрацю штабу Зеленського з адвокатом Коломойського Андрієм Богданом.

“Хлопці, ось дивіться. У нас контракт, контракт із погляду компанії, яка займається захистом, яка займається безпекою. От і все. Андрій Богдан – одна з трьох компаній, ну він один із там, я не знаю, компаньйонів, я не знаю, власне кажучи, всієї кореневої системи, хто з них там компаньйон, хто господар цієї компанії. Є три компанії, які займаються юридичним супроводом нашої партії, нашої команди, от і все”, – заявив Зеленський.

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського в першому турі проголосувало 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка, який балотується на другий строк, – 15,95%. Вони вийшли у другий тур, який заплановано на 21 квітня.

У розслідуванні проекту Bihus.info, оприлюдненому 8 квітня, ішлося, що від початку 2019 року адвокат Богдан щомісяця літає в Ізраїль, де зараз проживає Коломойський. У 2018 році Богдан щонайменше 20 разів відвідував Женеву. Український бізнесмен Ігор Коломойський підтвердив, що адвокат Андрій Богдан, який працює у штабі Зеленського, є його особистим адвокатом.

Коломойський – один із найбагатших українців, співвласник групи “Приват”. Після Революції гідності у 2014–2015 роках він очолював Дніпропетровську облдержадміністрацію, але через конфлікт із керівництвом держави покинув цю посаду і переїхав за кордон. Зараз живе у Швейцарії та Ізраїлі.

У 2012 році студія “Квартал 95″, художнім керівником якої є Зеленський, почала співпрацювати з каналом “1+1″, співвласником якого є Коломойський.

У листопаді 2018 року бізнесмен заявляв, що він не впливає на діяльність Зеленського. “Я сказав би, що більше я його маріонетка, ніж він – моя. Можна тільки так сказати. Тому що у відносинах між “1+1″ і “Кварталом” вони виграють 10:0. Вони роблять усе, що хочуть, їх ніхто не контролює і вони ні в чому себе не обмежують”, – сказав Коломойський.

У грудні 2018 року в інтерв’ю засновнику видання “ГОРДОН” Дмитрові Гордону Зеленський заявив, що Коломойський не має на нього жодного впливу. “Ну як він може мною керувати? Рабства у нас немає, угоду я кров’ю не підписував”, – заявив він. Зеленський підкреслив, що він – абсолютно незалежна людина.

У березні 2019 року Коломойський заявив, що жодної фінансової підтримки Зеленському не надає.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>