Зеркаль: Поки українська політика – це політика, яка робиться між чотирма чи п’ятьма олігархами,…

Колишня заступниця міністра закордонних справ України Олена Зеркаль в інтерв’ю виданню “ГОРДОН” заявила, що наразі українська політика їй не цікава.

“Поки українська політика – це політика, яка робиться між чотирма чи п’ятьма олігархами, вона мені не цікава. У Раду, кажете? Навіщо? Кнопочки натискати?” – зазначила Зеркаль.

Відповідаючи на запитання журналіста, чи надходили їй пропозиції про роботу від іноземних компаній, ексчиновниця відповіла: “У мене вже був досвід роботи в іноземній компанії… Королівство замале. Де масштабний проєкт, у чому виклик?”

Зеркаль додала, що разом із соратниками створює платформу для розвитку людського капіталу, спрямовану на реальне втілення ідеї соціальних ліфтів, які дадуть людям можливість найповнішої реалізації їхніх талантів і можливостей.

“Як саме? Через навчання, підвищення можливостей і розширення горизонтів розуміння процесів як зовнішньополітичних, так і вузькоспеціальних. Нашою метою є підготовка державників, готових працювати на розвиток країни не тільки в держапараті, але й у бізнесі… Працюватиму з різними людьми, міжнародними організаціями та інститутами для залучення їхньої експертизи в Україну. Щось на зразок Інституту Аспена, куди добирають людей із певними схильностями і надають їм можливість розвивати свої здібності та стати частиною певного ком’юніті”, – розповіла ексзаступниця глави МЗС України.

Зеркаль: Якщо президент Зеленський особисто попросить повернутися у МЗС? Ні, уже ніЧитайте повний текст інтерв’ю

Зеркаль була заступницею міністра закордонних справ України із серпня 2014-го. Вона написала заяву про звільнення з посади 28 листопада 2019 року. Уряд погодив відставку Зеркаль 4 грудня.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>