Лукашенко про співпрацю з РФ: Росіяни поводяться по …

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час візиту на завод “Гомсільмаш” звинуватив Росію у недобросовісній конкуренції і невиконанні зобов’язань у межах Євразійського економічного союзу, повідомляє БЕЛТА.

“Я хочу зберегти “Гомсільмаш”. У нас зараз важкий період – росіяни поводяться по-варварськи щодо нас, публічно про це кажу. Вони від нас вимагають чогось, ніби ми васали в них, а в межах ЄАЕС, куди вони нас запросили, вони виконувати свої зобов’язання не хочуть. От вони і створюють неконкурентну ситуацію”, – заявив він.

Лукашенко зазначив, що російська влада звинувачує західні країни у створенні “неконкурентної переваги”.

“А самі ж вони для нас такі самі створюють неконкурентні умови. Це ще тема нашої розмови з президентом Росії Володимиром Путіним. Але ми повинні працювати в тих умовах, у яких сьогодні існуємо”, – сказав він.

Євразійський економічний союз офіційно розпочав роботу 1 січня 2015 року і став одним з етапів євразійської інтеграції під егідою Росії. Базою для організації став Митний союз між Москвою, Мінськом і Астаною.

Наразі до складу ЄАЕС входять Росія, Казахстан, Вірменія, Білорусь і Киргизстан.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>