Мені теж було боляче бачити ці запитання Сенцову й Кольченку, але це все про нас – ледачих, інфантильних і некомпетентних

Про запитання преси Сенцову й Кольченку. Послухайте, це ваше обурення – воно ж про все суспільство. У країні швах із компетентністю. Учителі не знають грамоти, лікарі не вміють розібратися в рентгенівському знімку, депутати не можуть сказати, кого щойно проголосували прем’єром, і вважають регламент прикрою книжкою для задротів.

Ви хочете, щоб якість преси випереджала стан справ у суспільстві? Це у країні, де зарплати журналіста “в полі” – тьху; де у пресслужбах дають більше грошей за меншу роботу; де Медведчук жонглює каналами як твій фокусник? Де юзер Facebook обзиває журналіста словами, які не ризикне повторити під час очної зустрічі, а потім диванний аналітик пише в себе на сторінці маячню і пекло?

Ні, друзі, так не буває. Мені теж було боляче бачити ці запитання Сенцову й Кольченку, але це все про нас – дурних, ледачих, інфантильних. І некомпетентних.

Їсти подано.

Джерело: Yevheniy Kuzmenko / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>