Міністр оборони Британії про навчання "Запад-2017": Росія …

Міністр оборони Великобританії Майкл Феллон уважає провокацією спільні російсько-білоруські військові навчання “Запад-2017″. Про це він заявив в ефірі програми The Andrew Marr Show на каналі BBC One.

Феллон підкреслив, що Росія “випробовує” НАТО за кожної можливості.

За словами міністра, Кремль стає агресивнішим, і Альянсу потрібно бути сильним, щоб упоратися із цим.

Навчання “Запад-2017″ пройдуть у Білорусі з 14-го до 20 вересня. Військовослужбовці РФ почали прибувати в країну 24 липня.

Своє занепокоєння щодо їх проведення вже висловили країни Європейського союзу, НАТО і Україна.

У серпні міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm зафіксувала масштабне переміщення російської військової техніки всією лінією європейського кордону. Експерти попередили, що навчання можуть стати етапом “окупації і втягування Білорусі в збройний конфлікт”.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов не відкидає, що під виглядом навчань може відбутися нове вторгнення російських військ.

Україна і НАТО скерують своїх верифікаторів на навчання. Крім того, до моніторингу запросили Польщу, Литву, Латвію, Естонію, Швецію і Норвегію.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>