"Стривожена" ФІФА? А де у висловлюванні хорватів хоч одне …

Про чемпіонат світу в Росії я не пишу, але про Віду і Вукоєвича не сказати не можна. Тому що це про нас насамперед.

Уважаю, що для того, щоб стримати нинішній вал агресивної російської пропаганди, зусилля мають докладати всі, від українських Facebook-юзерів і керівництва ФФУ до президента, прем’єра та Верховної Ради, а також міністра спорту. Так, ось так, ні більше, ні менше. Й особисто я буду чекати реакції від кожного з них. Тому що стояти за своїх – це питання репутації.

Два хорватські гравці не побоялися – не усвідомлюючи, звичайно, усієї серйозності майбутніх проблем, – сказати теплі слова про Україну. “Стривожена” ФІФА? А де в цьому висловлюванні хоч одне слово про Росію, де політика? І чому вас не бентежить, коли на кожному матчі – від Панама – Туніс до Німеччина – Швеція – із трибун лунає “Ро-сі-я!” і “Росіяни, уперед!”? Ось цього ви політикою не вважаєте?

Завили російські ватні медіа? А ви тут до чого, добродії “насжетамнет”? Чи вас настільки корчить від слів “Слава Україні!”? То це більше свідчить про вас, ніж про нас. Хорватські гравці віддали данину поваги країні, де вони грали, а Вукоєвич – і далі працює.

Й особисто в мене це викликає повагу. І ще: як же добре, що ми не поїхали на цей ЧС. Немає різниці, чому не поїхали. Не місце там збірній країни, укритої могилами жертв українсько-російської війни.

І нехай за нас говорять інші. Як Віда з Вуко. Так, це не блискучий ораторський спіч із бездоганно розставленими акцентами. Але це було щиро і по-братськи. І не російським каїнам бризкати в нас слиною. Утім, нам не звикати.

Джерело: Yevheniy Kuzmenko / Facebook

Опубліковано з особистого дозволу автора

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>