Тимчук про візит Порошенка до США: Хтось сподівався, що нас …

Зміст критичних коментарів у соцмережах про візит до США президента України Петра Порошенка не зовсім зрозумілий. Про це написав у Facebook народний депутат від “Народного фронту” Дмитро Тимчук.

“Напевно, хтось сподівався, що нас тієї самої секунди приймуть у НАТО і подарують авіаносець? А раз не подарували, то і їхати не варто було?” – говорить він.

Нардеп зазначив, що під час робочого візиту до Вашингтона Порошенко спілкувався не тільки з американським президентом Дональдом Трампом, але і з військово-політичним керівництвом США.

“Із віце-президентом, держсекретарем, міністром оборони були повноцінні зустрічі з обговоренням деталей. Що вкрай важливо для вибудовування відносин з американською адміністрацією. Саме тому росіян і рве істерика від цього візиту”, – уважає Тимчук.

На його думку, оцінювати підсумки переговорів із фотографій – “заняття захопливе, але не дуже продуктивне”.

“Публічний акцент – що цілком виправдано – був зроблений на звільненні наших заручників, яких терористи утримують на Донбасі та в Росії. Якщо американська сторона вважатиме можливим у цьому допомогти – уже великий плюс”, – написав нардеп.21 червня Порошенко в Білому домі зустрівся з американським президентом Дональдом Трампом.

Після зустрічі український президент повідомив, що США підтримують територіальну цілісність України та виступають за продовження реформ у країні.

Порошенко зазначив, що сторони досягли домовленості в галузі військово-технічного та економічного співробітництва.

За словами Трампа, була “дуже-дуже добра дискусія, і досягнуто значного прогресу”.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>