"У нас немає часу на зустрічі". Безсмертний розповів, як йому в Офісі президента пояснювали призначення переговірником

Роман Безсмертний заявив, що його призначення без попередження переговірником від України в робочій підгрупі з політичних питань тристоронньої контактної групи (ТКГ) із врегулювання ситуації на Донбасі йому пояснювали браком часу.

Про це він розповів 13 серпня в ефірі “24 каналу”.

За словами Безсмертного, він працює вже з п’ятим президентом України. Було так, що глави держав пояснювали свою позицію, а також що він, Безсмертний, озвучував позицію президентів.

“Зараз етап, коли ніхто не пояснює ні коли призначають, ні коли звільняють. Коли призначили, я через деякий час запитав: “А чому ви так дієте?” Бо це не один випадок був. Відповідь була дуже коротка: “У нас немає часу на зустрічі”… Це відповідь на те, як люди вміють організовувати процес”, – зазначив він.

Тристороння контактна група почала роботу влітку 2014 року. Від травня 2015 року в межах контактної групи діє чотири підгрупи: з безпеки, політичних, економічних і гуманітарних питань. Група збирається або в Мінську, або проводить засідання в режимі відеоконференції. До її складу входять представники України, Росії та ОБСЄ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>