Не можна давати “Дніпру” проводити контратаки, – тренер … – РБК

Не можна давати “Дніпру” проводити контратаки, – тренер … – РБК

Головний тренер “Копенгагена” Столе Сольбаккен поспілкувався з журналістами перед грою проти “Дніпра” в кваліфікації Ліги Чемпіонів. Про це пише сайт дніпрян.

“Ми спробуємо більше контролювати м’яч, у порівнянні з першою грою. Більш вдало займати позицію на полі і не давати проводити “Дніпру” контратаки. Ми знали, що це козир гравців “Дніпра”, коли вони швидко переходять від оборони до атаки, і намагалися не дати супернику розвернутися в першому матчі. Що стосується складу, то, можливо, ми зробимо одну-дві заміни в порівнянні з першим матчем у Києві”, – сказав Сольбаккен.

“Це дуже високий ранг. По-іншому бути не може. У “Дніпрі” грають футболісти збірної України. Але перед першим матчем фаворитом був “Дніпро” з шансами 65 на 35 відсотків. Ми ж вдало зіграли в гостях, і тепер шанси 50 на 50. Так само потрібно враховувати, що у нас багато молоді і в разі проходження в наступний раунд це може благотворно на них вплинути”, – додав наставник данців.

Нагадаємо, матч “Копенгаген” – “Дніпро” відбудеться 6 серпня о 21:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>