УЄФА не визнає матчі, зіграні кримськими клубами під егідою РФС

УЄФА не визнає матчі, зіграні кримськими клубами під егідою РФС

Матчі, зіграні кримськими футбольними клубами в рамках Російського футбольного союзу, не будуть визнані УЄФА.

«У світлі складної політичної ситуації в Криму, поки узгоджене рішення між сторонами не може бути прийнято, будь-які матчі, зіграні кримськими клубами під егідою РФС, не будуть визнані УЄФА аж до подальшого повідомлення», – повідомляється на сайті організації.

У той же час комітет УЄФА по екстрених ситуаціях просить організацію та ФІФА сприяти перемовинам між Російським футбольним союзом та Федерацією футболу України, аби знайти вихід з цієї ситуації.

Міністр спорту Росії Віталій Мутко заявив, що РФС повинен працювати для того, щоб кримський футбол визнали міжнародні структури.
 
 – Рішення, прийняте бюро виконкому УЄФА, є ще одним підтвердженням того, що УЄФА своєю діяльністю керується інтересами розвитку футболу, збереженням і зміцненням єдності футбольного співтовариства, величезною роллю і можливостями футболу в об’єднанні людей, – зазначив пан Мутко.
 
Раніше “Гречка” вже повідомляла про те, що президент ФФУ Анатолій Коньков звернувся до ФІФА і УЄФА з проханням застосувати санкції до РФС – до сторони, «яка порушила регламенти і яка ігнорує базові принципи вищих футбольних інстанцій». Знаний у минулому радянський півзахисник, гравець донецького «Шахтаря» та київського «Динамо» наважився потурбувати Йозефа Блаттера й Мішеля Платіні після демонстративного нехтування тих базових правил функціонерами трьох нашвидкуруч оголошених «російськими»  ялтинської «Жємчужіни», севастопольського СКЧФ (спортивного клубу Чорноморського флоту – авт.) та сімферопольського ТСК (Таврія Сімферополь Крим – авт.). Щойно перераховані три команди поквапилися зіграти перші матчі у рамках Кубку Росії.

Підготував Олег БАЗАК

Сподобалася стаття?Поділитися:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>